Reklama
Domů » Žďársko » Foťte i vy! Zimní fotosoutěž hledá nejkrásnější snímky s tématem Vysočina v pohybu

Foťte i vy! Zimní fotosoutěž hledá nejkrásnější snímky s tématem Vysočina v pohybu

Fotografové pozor! Vysočina Tourism vyhlásila zimní fotosoutěž, tentokrát na téma Vysočina v pohybu. Až do 31. března mohou všichni příznivci focení – amatéři i profesionálové posílat své výtvory do soutěže a vyhrát ubytování v Barokní věži na Zámku Žďár nad Sázavou nebo jednodenní výlety do Šiklova mlýna nebo centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem.


Foto: Region-vysocina.cz

Zaslané fotografie se objeví na facebookovém profilu @regionvysocina (Dovolená na Vysočině), kde se utkají o cenu veřejnosti a o poukaz na jednodenní výlet pro čtyři osoby do Šiklova mlýna. Vítěze následně vybere porota složená se zástupců Vysočina Tourism a foto odborníků. Do soutěže se přitom může zapojit úplně každý.

„Těšíme se na fotografie z putování po Vysočině, z aktivního odpočinku na lyžích, ze sáňkování nebo třeba z procházek zimní krajinou. Fantazii meze rozhodně neklademe,“ vysvětluje Klára Čechová z Vysočina Tourism s tím, že podmínkou je, aby fotografie byly prokazatelně pořízeny na Vysočině.

Na Facebooku se bude o nejkrásnější soutěžní fotografii, která získá nejvíce reakcí, hlasovat až do 6. dubna, kdy bude v 10 hodin hlasování ukončeno. „Vítěze soutěže budeme znát nejpozději 20. dubna, kdy je zveřejníme nejen na Facebooku, ale také na našem turistickém portále a samozřejmě informujeme přímo naše nejlepší fotografy“, doplnil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Do soutěže můžete zaslat maximálně 6 fotografií ve formátu jpg o minimální velikost 2 MB. Společně s fotografiemi zašlete své jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, název fotografie, místo pořízení a případně Váš komentář. Soutěžní snímky zasílejte přes Úschovnu (www.uschovna.cz) na email info@vysocinatourism.cz. Detailní podmínky soutěže najdete zde.

 Doporučujeme
Reklama
Reklama

© 2015 HIT magazín | GraphicPrint - tvorba a optimalizace www stránek