Reklama
Domů » Novoměstsko » Novoměstská společnost Medin pořádá v sobotu 22. září Den otevřených dveří

Novoměstská společnost Medin pořádá v sobotu 22. září Den otevřených dveří

Na sobotu 22. září si novoměstská společnost Medin po dvou letech opět přichystala Den otevřených dveří. Tato akce proběhne u příležitosti oslav 70 let od položení základního kamene závodu Chirana. Právě položením základního kamene závodu Chirana, dne 29. srpna 1948, se začala psát historie tradiční české firmy vyrábějící lékařské nástroje a implantáty.


Foto: Medin.cz

Prvními výrobky nově vzniklého závodu byly zubní vrtáčky a laboratorní frézky. Na tuto produkci navázala v následujících letech výroba chirurgických nástrojů, traumatologických a ortopedických implantátů. V roce 1992 se z národního podniku Chirana stala akciová společnost Medin. Šíří svého sortimentu se Medin řadí mezi největší evropské výrobce zdravotnických prostředků.

V rámci Dne otevřených dveří budou probíhat komentované prohlídky výrobních prostor společnosti a také prezentace výrobků Medin včetně ukázek jejich praktického použití. Ve výrobních prostorách bude nově veřejnosti zpřístupněna i nedávno zrekonstruovaná kalírna s nově instalovanou kalicí pecí.

„Návštěvníci si budou moci také prohlédnout showroom společnosti, kde jsou vystaveny lékařské nástroje a nahlédnout do tajů jejich vývoje. Navíc v rámci komentované videoprezentace budou představeny traumatologické implantáty a následně bude probíhat praktická ukázka zavedení implantátu do umělé kosti,“ popisuje program Dne otevřených dveří vedoucí marketingu Drahomíra Kozáková. V daný den budou moci návštěvníci zakoupit přímo na místě některé vybrané výrobky firmy.

V rámci Dne otevřených dveří bude možné navštívit také stánek personálního oddělení firmy a osobně prodiskutovat s personalisty příležitosti zaměstnání ve společnosti Medin. Navíc zde bude pro zájemce připraveno „Výběrové řízení nanečisto“. Zde se budou moci seznámit s tím, jak výběrové řízení probíhá, vyzkoušet si modelový výběrový pohovor a získat zpětnou vazbu ke své sebeprezentaci.Doporučujeme
Reklama
Reklama

© 2015 HIT magazín | GraphicPrint - tvorba a optimalizace www stránek