Reklama
Domů » Kultura » O víkendu startuje v Šiklandu Festival lásky. Láká na Ewu Farnou, Bena Cristovao, ale i Pavla Lišku a Honzu Revaie

O víkendu startuje v Šiklandu Festival lásky. Láká na Ewu Farnou, Bena Cristovao, ale i Pavla Lišku a Honzu Revaie

Zábavný hudební festival, který se uskuteční v sobotu 11. srpna v Šiklandu u Zvole nad Pernštejnem, se ponese v duchu oslav lásky a přátelství. Vystoupí zde hudebníci zvučných jmen a celou akci bude moderovat Leoš Mareš.


Foto: Archiv Šiklandu

Festival lásky je akcí plnou radosti a skvělé muziky, která je určená pro všechny generace. A že se máte na co těšit. Na hlavní stage vystoupí Ewa Farna, Ben Cristovao, Jakub Smolík, Poetika, Cavalier nebo Maxíci.

„V doprovodném programu mohou dámy navštívit salon krásy, pro děti budou připravené workshopy. Zamilované páry se navíc mohou přihlásit do soutěží Svatba roku nebo Originální zásnuby,“ prozradila manažerka Šiklandu Eva Černá.

Vandráci Vagamundos. Foto: Archiv Šiklandu

A to není vše. V rámci doprovodného programu se v Travel pointu setkáte s dobrodruhy a cestovateli, a to dokonce s Pavlem Liškou a Honzou Revaiem coby Vandráky Vagamundos. Těšte se tak na zajímavé besedy a povídání. Kdo se bude chtít během parného dne osvěžit, může se vykoupat a zrelaxovat u přírodního biotopu s lehátky a slunečníky. Pro děti si navíc pořadatelé přichystali Haribo dětskou zónu s atrakcemi, soutěžemi a dalším zábavným programem.Doporučujeme
Reklama
Reklama

© 2015 HIT magazín | GraphicPrint - tvorba a optimalizace www stránek