Reklama
Domů » Žďársko » Žďárské Srdíčko pořádá Týden otevřených dveří, představí svou činnost a přidá i kulturní akce

Žďárské Srdíčko pořádá Týden otevřených dveří, představí svou činnost a přidá i kulturní akce

V týdnu od 18. do 25. září proběhne v Rodinném centru Srdíčko ve Žďáře nad Sázavou tradiční Týden otevřených dveří. Kromě návštěvy aktivit centra na vás čekají i doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní.


Foto: Archiv Rodinného centra Srdíčko

„V týdnu otevřených dveří bude zdarma přístupná většina našich programů. Rodiče se k nám mohou se svými dětmi podívat, vyzkoušet si jednotlivé aktivity, seznámit se s lektorkami i provozem centra,“ říká vedoucí Srdíčka Kateřina Šalandová.

Ke zpestření celého týdne chystají zaměstnanci také doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní. V pondělí to bude Kouzelnické odpoledne, které je určeno dětem od tří let. „V úterý večer jsme připravili besedu se spisovatelkou Hanou Pinknerovou, autorkou mnoha knih fejetonů o životě a poslání žen-matek,“ doplňuje Kateřina Šalandová. Středeční podvečer nabídne zájemcům Bubenický workshop s muzikoterapeutkou Jitkou Palcovou.  Ve čtvrtek odpoledne se mohou děti těšit na pohádku v režii oblíbeného Dřevěného divadla Jana Hrubce.

Projekt Srdíčko kulturní uzavře v pátek Společenský večer, který je určený rodičům, prarodičům i dalším zájemcům. „Všechny zveme na přátelské posezení při poslechu hudby mistra světa v nepřetržité hře na klavír pana Petra Bergnera,“ uzavírá pozvání vedoucí centra.

Rodinné centrum Srdíčko funguje ve Žďáře již devět let, z toho tři roky v opravených prostorách ve čtvrtém patře žďárské polikliniky. Týdně jej navštíví zhruba dvě stovky rodičů a dětí ze Žďáru i okolí. Po celý týden připravuje programy pro nastávající rodiče, rodiče miminek i starších dětí, předškoláky i širokou veřejnost.Doporučujeme
Reklama
Reklama

© 2015 HIT magazín | GraphicPrint - tvorba a optimalizace www stránek