Reklama
Domů » Vaše prezentace » Žďárský ŽĎAS bude vystavovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu, představí jedno z inovativních řešení

Žďárský ŽĎAS bude vystavovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu, představí jedno z inovativních řešení

Společnost ŽĎAS se jako jeden z předních výrobců ve svém oboru i letos představí na 59. ročníku Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Společnou expozici strojírenských akciových firem ŽĎAS a TS Plzeň na veletrhu, který se koná od 9. do 13. října, naleznete letos v pavilonu V, ve stánku číslo 100. Představena bude také skupina CEFC China, do jejíhož portfolia obě přední české firmy patří a která je jednou z největších soukromých společností v Číně.


Prezentace ŽĎAS se letos zaměří především na technologický potenciál firmy, který chce společnost i nadále rozvíjet, což dokazují průběžně realizované významné investice především do modernizace a rekonstrukce strojního zařízení. „Vystaven bude model inovované pily na dělení trubek přímo na tažné stolici. Inovované technické řešení spočívá v novém způsobu dělení a k jeho hlavním přínosům patří zejména odstranění těžké manuální práce operátora, snížení počtu pracovišť při dělení trubek a malé zástavbové rozměry. Tato technická novinka bude také soutěžit o Zlatou medaili MSV 2017,“ sdělil Pavel Cesnek, generální ředitel společnosti ŽĎAS.

Zcela nový způsob technického řešení pily byl vyvinut přímo ve společnosti ŽĎAS, která si svůj vynález nyní nechává patentovat. Novinka, mezi jejíž přednosti patří také automatické čištění a mazání pilového kotouče nebo velmi jednoduchý způsob nastavení řezných parametrů, už byla také ve dvou případech dodána zákazníkům a další zakázku má společnost rozjednánu.

Blíže představen bude také obor metalurgie firmy ŽĎAS. Návštěvníci si budou moci prohlédnout odlitek horního dílu skříně parní turbíny.

Společnost ŽDAS se ve svém oboru řadí ke světové špičce. „K významným přednostem společnosti patří především prvotřídní kvalita výrobků a schopnost nabídnout zákazníkům moderní technická řešení, včetně řešení na míru, a operativní přístup. Díky tomu se jí daří obstát i v náročném segmentu. To dokazuje i řada zakázek, které se ŽĎASu podařilo získat pod vedením CEFC. Jsme dodavatelem řady světových společností, které mají ty nejvyšší nároky a kvalita a splnění jejich požadavků nás kvalifikuje i pro vstup na čínský trh, na který se nyní hodláme zaměřit a kde vidíme velké příležitosti,“ uvedla Marcela Hrdá, předsedkyně představenstva společnosti ŽĎAS a výkonná viceprezidentka CEFC Group (Europe) Company.

Celkový průřez výrobními programy firem ŽĎAS a TS Plzeň spolu s představením skupiny CEFC Group se během veletrhu objeví také na velkoplošné grafice a během videoprojekce na stánku ŽĎASu.

 Doporučujeme
Reklama
Reklama

© 2015 HIT magazín | GraphicPrint - tvorba a optimalizace www stránek