Reklama
Domů » Žďársko » ŽĎAS na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně dojednal nové zakázky

ŽĎAS na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně dojednal nové zakázky

Letošní 60. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) v minulém týdnu byl pro akciovou společnost ŽĎAS úspěšný. Podařilo se jí mimo jiné uzavřít nové zakázky za desítky milionů korun s dlouholetým zákazníkem, slovenskou společností Železiarne Podbrezová a.s. Spolupráce s tímto spokojeným obchodním partnerem trvá už desítky let, obě firmy za tu dobu společně realizovaly celou řadu zajímavých projektů.


Během letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně akciová společnost ŽĎAS mimo jiné dojednala a uzavřela tři zakázky na výrobu podle výkresové dokumentace zákazníka se slovenskou společností Železiarne Podbrezová v celkové hodnotě desítek milionů korun. První z nich je výroba střihacích nůžek. Určeny budou ke stříhání vstupního materiálu čtvercového průřezu 225 x 225 milimetrů různých jakostí v různých délkách.

„Součástí dodávky, jejíž realizace je plánována na přelom listopadu a prosince příštího roku, bude také montáž a uvedení zařízení do provozu u zákazníka našimi externími montéry. Díky dlouhodobé spolupráci a pozitivním zkušenostem s naší firmou, nás zákazník upřednostnil před německým konkurentem,“ upřesnil místopředseda představenstva a generální ředitel společnosti ŽĎAS Pavel Cesnek.

Další uzavřená zakázka se týká výroby ozubených dílů k ozubeným tyčím. Jedná se o  trategický díl válcovny a zákazník potřebuje velmi rychlé dodání. Kromě toho ŽĎAS vyrobí také kontejner, který je součástí děrovacího lisu a slouží jako vodítko vedení předehřátého materiálu z karuselové pece při procesu děrování. Během setkání v expozici společnosti ŽĎAS se zástupci firmy Železiarne Podbrezová bylo navíc s tímto dlouhodobým zákazníkem projednáno technické řešení přemístění rovnací linky trubek a dělení trubek v dávce.

„Nové zakázky potvrzují, že ŽĎAS je pro své zákazníky spolehlivým dodavatelem, na kterého se neváhají obrátit. Jsme připraveni přinášet vlastní moderní a kvalitní řešení na míru požadavkům zákazníků, a také zakázky realizovat dle možností výroby v co nejkratších termínech. V tom je velká výhoda a podstata konkurenceschopnosti naší společnosti,“ dodal Pavel Cesnek.Doporučujeme
Reklama
Reklama

© 2015 HIT magazín | GraphicPrint - tvorba a optimalizace www stránek